Sandnes Regnskap AS er et autorisert regnskapsførerselskap med 11 ansatte som har bred erfaring innen regnskap, lønn, skatt & årsoppgjør. 9 av 11 ansatte er autoriserte regnskapsførere.

Vi er opptatt av god kommunikasjon og kontakt med våre kunder, og vår målsetting er å finne den beste løsningen for deg. Ønsker du å gjøre noe av arbeidet selv, finner vi den beste arbeidsfordeling sammen. Dette kan være med en tilgang til våre regnskapssystem, en tilgang og/eller integrasjon med ditt eget system eller en kombinasjon. Mulighetene er mange, og vi tar alltid en utfordring.

November 2021 ble Stangeland Regnskap AS innfusjonert i Sandnes Regnskap AS.

VI TILBYR

Vi bistår med løpende bokføring av regnskap ved hjelp av det nettbaserte regnskapssystemet 

24SevenOffice.  Med riktig oppsett kan vi spare både tid og papir, samtidig som regnskapet er 

kontinuerlig oppdatert.  Det finnes mange løsninger som vi kan skreddersy for den enkelte 

klient, f.eks. dersom dere selv ønsker å gjøre noe av jobben selv.

VÅRE TJENESTER

Regnskap (A-Å)

Lønn

Årsoppgjør

Rådgivning

Selskapsendringer

VÅRE SYSTEMER

24SevenOffice

Visma Lønn & Nettlønn

Maestro Årsoppgjør

Visma Business

Visma Finale Årsoppgjør

AKTUELT

VÅRT TEAM

Arve Hodne

Daglig leder/styremedlem og partner
Autorisert regnskapsfører
arve@sandnes-regnskap.no
51 68 49 05

Tone Stangeland Hodne

Partner og styreleder
Autorisert regnskapsfører
tone@sandnes-regnskap.no
51 68 49 09

Harald Idsøe

Partner og styremedlem
Autorisert regnskapsfører
harald@sandnes-regnskap.no
51 68 49 10

Lise N. Di Lorenzo

Partner og styremedlem
Autorisert regnskapsfører
lise@sandnes-regnskap.no
51 68 49 12

Bente Robberstad

Autorisert regnskapsfører
bente@sandnes-regnskap.no
51 68 49 06

Anita Stensland

Autorisert regnskapsfører
anita@sandnes-regnskap.no
51 68 49 14

Berit Bakken

Autorisert regnskapsfører
berit@sandnes-regnskap.no
51 68 49 15

Kine N. Lima

Autorisert regnskapsfører
kine@sandnes-regnskap.no
51 68 49 16

Susanne Kristoffersen

Autorisert regnskapsfører
susanne@sandnes-regnskap.no
51 68 49 00

Terje Stangeland

Kristian Oftedal

Regnskapsmedarbeider

51 68 49 11